İSTANBUL
19 Mayıs Mah. Veteriner Hilmi Sok.
Hilmi Palas Apt. No:4 K:1 D:4 34363 - Şişli
Tel: (212) 252 74 25
Faks: (212) 252 74 28
E-posta: [email protected]

Haritada göster

keciler1Hello world! Fark etmişsinizdir, sitemizi yeniledik. Yetinmedik adımızı da yeniledik. Hatta önce adımızı yeniledik, sonra sitemizi yeniledik. Vecdi tasarladı, Veysi biçti: Overteam Technologies, artık Overteam New Media.

Eski efsane sitemizin elbette kalbimizde ayrı bir yeri var. Bu nedenle bazı “değer”lerimizi aynen yeni sitemize de taşıdık. Bir Overteam Piyangosu olsun, bir Bizimle Çalışın formumuz olsun; estetik ameliyatla yüzleri değiştirilmiş halde görevlerine devam ediyorlar. Bildiğiniz gibi halleri, gayet iyi.

Marifetlerimiz’e gelince.  Elbette bu zorlu süreçte de boş durmadık ve marifetlerimize marifet ekledik. Eski dandik sitemize nazaran, şimdi tıkladığınız anda daha düzenli ve kategori bazlı bir yapıda inceleyebilirsiniz. Onları sevin; işlerimiz bizim çocuklarımız gibi. Teknolojisidir, yayıncılığıdır, sosyal medyası, e-kitabı, web sitesi, mobil uygulaması…  Hepsinin yeri ayrı.

Yerimiz yurdumuz aynı! Çaya da bekleriz rakıya da.

Gelirken Facebook sayfamızı, Twitter profilimizi ve sıkça güncelleyeceğimiz blogumuzu takibe almayı unutmayın. Konusu filan açılır, bozuşmayalım.

Overteam New Media